ارتقاء رتبه شورای عالی انفورماتیک

پارس فن آوران مبتکر ضمن تمدید گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیک برای یک دوره یکساله دیگر، توانست رتبه خود در رشته شبکه داده‏ های رایانه ‏ای و مخابراتی را از رتبه پایه ۳ به یک ارتقا دهد. این شرکت اکنون در چهار پایه تولید و پشتیبانی نرم‏ افزارهای سفارش مشتری رتبه ۲، خدمات پشتیبانی رتبه ۳ و تولید و ارائه رایانه‏های غیر maim frame دارای رتبه ۴ را کسب کرده است.
گواهینامه‌های صادره توسط شورای عالی انفورماتیک در پنج رسته خدمات، سخت‌افزار، نرم‌افزار، انتقال اطلاعات و مشاوره صادر می‌شود که هریک از آن‌ها دارای رشته‌ها و گرایش‌های متعددی هستند. بر اساس مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری و شورای عالی انفورماتیک (از زیرمجموعه‌های معاونت مذکور) همه دستگاه‌های اجرایی همچون دولتی، بانک‌ها موظف‌اند، قراردادهایشان را صرفا با شرکت‌های دارای گواهینامه رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد نمایند.
پارس فن آوران مبتکر به واسطه بیش از یک دهه فعالیت مستمر خود در حوزه فناوری اطلاعات، مفتخر به کسب اعتماد مشتریان خود در حوزه ‏های مختلف شده است. ارتقای رتبه در شورای عالی انفورماتیک نیز در همین چارچوب و به منظور افزایش دامنه خدمات قابل ارائه، پیوسته در دستور کار شرکت قرار دارد.

نظر خودتون رو در مورد این مقاله بنویسید

از ایمل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده